Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Amical cu Sevilla =)))

    Patryck
    Patryck
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 172
    Varsta : 31
    Localizare : Sunagakure
    Data de inscriere : 17/10/2008

    Amical cu Sevilla =))) Empty Amical cu Sevilla =)))

    Mesaj  Patryck Joi Noi 27, 2008 10:29 pm

    Bai fratilor =)) l-am batut pe marele fifist ala cu sevilla de care va e frica la toti =)) aveam 3-0 in primul meci a iesit ca cica am avut bulan =)) l-am last in pace am jucat al2lea meci iara a iesit a condus cu 1-0 si apoi am revin si conduceam cu 4-1 sau 3-1 nu mai stiu exacu Smile) iara a iesit ca domne' am bulan lam injurat de l-am spurcat ( toata lumea stie ca eu nui suport pe cei ce ies din joc Twisted Evil ) si omu ma faceam ca am 13 ani ( defapt am 16 ) ca amm bulan =)) asta e viata iam dovedit ca cu sau fara bulan eu in bat =)) faza tare e ca omu mai joca si cu gamepad daia va batut pe toti (gamepad=maneta de PlayStation) daca aveam eu gamepad =))) il bateam la 6-7 goluri diferenta da daca el nu stie sa il foloseasca Smile)
    Mari
    Mari
    Semi Pro
    Semi Pro


    Numarul mesajelor : 123
    Varsta : 30
    Localizare : Cisnadie
    Data de inscriere : 18/10/2008

    Amical cu Sevilla =))) Empty Re: Amical cu Sevilla =)))

    Mesaj  Mari Joi Noi 27, 2008 11:19 pm

    Dupa ce l-am batut mi-a zis ca am avut bulan mare...ca nu se vedea bine...ca am netu slab...ma cam injurat, dar in final a iesit bine...
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 102
    Varsta : 28
    Localizare : Bolintin-Deal
    Data de inscriere : 17/10/2008

    Amical cu Sevilla =))) Empty Re: Amical cu Sevilla =)))

    Mesaj  Admin Lun Dec 01, 2008 1:00 pm

    Da ce dreaq e mah la asta asa bine ce pui mei joaca asa bine?:>:> am jucat cu el.Mia dat 5-4:| pt ca nu eram nici pe birou k tastatura nu intru in detalii....Mia zis ca a fost 2 ani in PGL la fifa:))Smile) si eu sunt Nostradamus

    Continut sponsorizat


    Amical cu Sevilla =))) Empty Re: Amical cu Sevilla =)))

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 5:09 am